Корзина

Крамниця дитячих книжок

+380 (67) 187-77-38

Отзывы о компании Крамниця дитячих книжок

  • Марина С.
    Отлично

    Райдугони та маленький Сонько - просто потрясающая книга! Сыночек и спит с ней! Спасибо за посылочку!

  • Ганна М.
    Хорошо

    Заказ получила быстро. Книги очень хорошие и качественные. Буду еще заказывать.

  • Евгения Попович
    Отлично

    Заказала Букварик ребенку 07.08.2013.Книга пришла очень хорошо упакована,даже подарочек положили,ребята молодци!Ценой и качеством довольна!

  • Artur K.
    Отлично

    14 января заказал трилогию "Властелин Колец" на английском языке. Ценой и качеством доволен. Всё прошло отлично.

  • Ольга Р.
    Отлично

    Одразу після новорічних свят замовила книжку "Буквар читайлик". Уже через декілька годин передзвонили з магазину. Оскільки цієї книжки не було в наявності, мені запропонували на вибір або зачекати до кінця місяця, або аналогічну книжку іншого формату.
    Того ж дня відправили мені обрану книжку. Тому я її отримала дуже швидко.
    Дуже приємно було спілкуватись з працівником магазину, а також співпрацювати.
    Коли наступного разу потрібна буде дитяча книжка, в першу чергу пошукаю на сайті цієї крамниці.

  • Ирина
    Отлично

    Заказала книжку для малышки. Очень быстро и оперативно отправили почтой, упаковали что бы не помялась, всем довольна. Большое спасибо...

  • Дмитро Ігорович С.
    Отлично

    Нещодавно замовив книжку в цьому інтернет-магазині. Ставлення працівників - дуже доброзичливе, отримав пакунок на наступний день.
    Правда, на пошті щось наплутали, довелось заплатити вдвічі більше за роботу пошти. Книжка виявилась добре запакованою, без жодних ушкоджень, загорнута в подарунковий папір. Все чудово.

  • Балацька О.
    Отлично

    Замовляла 12 грудня книжку Носова про Незнайка у подарунок на Св.Миколая.В той же день товар був відправлений Новою поштою.Дитина книгою не нерадується, а я задоволена надшвидким сервісом та якістю книги.

  • Наталія Бойніцька
    Отлично

    Я замовляла декілька дитячих книг 25/10/2012. Представник інтернет-крамниці зателефонував мені протягом 10 хвилин після того, як я надіслала замовлення. Свої книги я отримала протягом двох наступних днів. В комплекті з замовленням отримала подарунки-бонуси:-).

  • Тетяна М.
    Отлично

    Хороший магазин, швидка доставка, приємний продавець. Покупкою дуже задоволена. Рекомендую.