Заказала первый раз,но осталась ну очень довольна!!!Товар пришел очень быстро 1 день доставки(наверное расстояние не большое),упаковано в красивую бумагу-прям к новому году...-порадовало-советую!!!Спасибо!!!Удачи вам и много,много хороших клиентов!!!
Алена
Отлично
Благодарю за внимательное отношение к клиенту и оперативное выполнение заказа. :) Рекомендую всем
Людмила Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Леся К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Знайшовши у цьому магазині книгу, яку важко було знайти, оскільки останній тираж був ще у 2009 році, була приємно здивована як ціною так і сервісом. Книгу мені відправили ще до того, як я встигла оплатити і у подарунковій упаковці (до св.Миколая)! Приємно купувати у такого хорошого продавця! Успіхів Вам і процвітання!
Анна А.
Отлично
Все просто чудово! Замовлення виконали швидко та якісно. Приємно було відкривши пакунок дістати справжній подарунок в обгортці! Книга чудової якості. Дуже вдячна за все!!!
Партнер
Отлично
Отличная цена. Спасибо за подарочною упаковку.
Оксана П.
Отлично
Все просто супер, дуже швидко і чудовий сервіс. Приємно здивувала подарункова упаковка!!!!! Там ще відкритка в середині))). Купляла дитині на Різдво, тому ще не відкрівала. Дякую! м.Івано-Франківськ. Оксана.
Nataliya
Отлично
Чудовий сервіс! Невіриться, що так буває :-) книжки навіть вислали у подарунковій упаковці ( коли погоджували деталі доставки, я зауважила, що замовляю сину до дня св.Миколая) Велике Вам спасибі пане Сергій!!!
Ігор В.
Отлично
Валентина Юріївна П.
Отлично
Замовляю книжки дітям регулярно. Дуже подобається обслуговування. Цього року дещо розчарувало, що багатьох книжок, які видаються результатами пошуку, нема в наявності.
Заказала первый раз,но осталась ну очень довольна!!!Товар пришел очень быстро 1 день доставки(наверное расстояние не большое),упаковано в красивую бумагу-прям к новому году...-порадовало-советую!!!Спасибо!!!Удачи вам и много,много хороших клиентов!!!
Благодарю за внимательное отношение к клиенту и оперативное выполнение заказа. :) Рекомендую всем
Знайшовши у цьому магазині книгу, яку важко було знайти, оскільки останній тираж був ще у 2009 році, була приємно здивована як ціною так і сервісом. Книгу мені відправили ще до того, як я встигла оплатити і у подарунковій упаковці (до св.Миколая)!
Приємно купувати у такого хорошого продавця! Успіхів Вам і процвітання!
Все просто чудово! Замовлення виконали швидко та якісно. Приємно було відкривши пакунок дістати справжній подарунок в обгортці! Книга чудової якості. Дуже вдячна за все!!!
Отличная цена. Спасибо за подарочною упаковку.
Все просто супер, дуже швидко і чудовий сервіс. Приємно здивувала подарункова упаковка!!!!! Там ще відкритка в середині))). Купляла дитині на Різдво, тому ще не відкрівала. Дякую! м.Івано-Франківськ. Оксана.
Чудовий сервіс! Невіриться, що так буває :-) книжки навіть вислали у подарунковій упаковці ( коли погоджували деталі доставки, я зауважила, що замовляю сину до дня св.Миколая) Велике Вам спасибі пане Сергій!!!
Замовляю книжки дітям регулярно. Дуже подобається обслуговування. Цього року дещо розчарувало, що багатьох книжок, які видаються результатами пошуку, нема в наявності.