Вдячна менеджеру Сергію за допомогу у виборі покупки. Задоволена роботою персоналу і придбаним товаром. Рекомендую.
Сербина А.
Отлично
Спасибо магазину. Быстро доставили, книжку хорошо упаковки, приехала в идеальном состоянии. Рекомендовала магазин одногрупникам :-)))
Віктор Р.
Отлично
Овсянніков О.
Отлично
Віра
Отлично
Приємно спілкуватися з грамотним менеджером (Сергій).Швидко зателефонував і порекомендував іншу книгу замість вибраної, якої нема в наявності. При цьому врахував усі мої побажання. Чекаю нову книгу вже 23 вересня. Дякую.
Тетяна Т.
Хорошо
Розмальовки дуже змістовні і цікаві, моїм діткам дуже сподобались. Коли розфарбують обовязково замовлю ще.
Ольга К.
Отлично
Замовляла фотоальбом "Наш Хлопчик", дуже задоволена товаром, хорошої якості, яскравий, все як написано в характеристиці) дуже хороше обслуговування, швидко з'язалися, постійно були на з'язку)Я рада, що зробила саме у Вас замовлення)
Людмила Х.
Отлично
Очень довольна, все быстро и без проблем. Советую эту компанию.
Очень довольна. Книгу взяла внуку. Все довольны
Вдячна менеджеру Сергію за допомогу у виборі покупки. Задоволена роботою персоналу і придбаним товаром. Рекомендую.
Спасибо магазину. Быстро доставили, книжку хорошо упаковки, приехала в идеальном состоянии.
Рекомендовала магазин одногрупникам :-)))
Приємно спілкуватися з грамотним менеджером (Сергій).Швидко зателефонував і порекомендував іншу книгу замість вибраної, якої нема в наявності. При цьому врахував усі мої побажання. Чекаю нову книгу вже 23 вересня. Дякую.
Розмальовки дуже змістовні і цікаві, моїм діткам дуже сподобались. Коли розфарбують обовязково замовлю ще.
Замовляла фотоальбом "Наш Хлопчик", дуже задоволена товаром, хорошої якості, яскравий, все як написано в характеристиці)
дуже хороше обслуговування, швидко з'язалися, постійно були на з'язку)Я рада, що зробила саме у Вас замовлення)
Очень довольна, все быстро и без проблем. Советую эту компанию.