Корзина
289 отзывов
Крамниця дитячих книжок
+380671877738
+380671877738

Книга-картина Knigli «Енеїда» Іван Котляревський

  • Нет в наличии
  • Код: 1492

250 грн.

+380671877738
vkramnytsi@gmail.com
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Книга-картина Knigli «Енеїда» Іван Котляревський
Книга-картина Knigli «Енеїда» Іван КотляревськийНет в наличии
250 грн.
+380671877738
vkramnytsi@gmail.com

Описание

KNIGLI - це незвичайна книга-картина.

ВСЯ книга – на аркуші форматом А2! При цьому літери з книги формують ілюстрацію з твору!

«Енеїда» Іван Котляревський

«Енеї́да» — українська бурлескно-травестійна поема, написана письменником Іваном Котляревським, на сюжет однойменної класичної поеми римського поета Вергілія. Складається з шести частин, на відміну від дванадцяти частин Віргілія. Написана чотиристопним ямбом. Розповідає про пригоди троянського отамана Енея, який після зруйнування батьківщини ворогами, за кілька років поневірянь, разом зі своїм козацьким військом засновує омріяну державу в Римі, майбутню імперію

Увічнені в сумне і красивому фільмі Параджанова, «Тіні забутих предків» сьогодні все так само актуальні і цікаві сучасному читачеві, хоча б тому, що спонукають подивитися на навколишній світ більш пильним, вивчаючим поглядом.


Комплектація KNIGLI:

Книга (формат А2) 1 шт.
Рамка, фіксаж 2 шт.
Тканинний мішечок 1 шт.
Лупа (3-х кратного збільшення) 1 шт.
Упаковка (гофра, тубус) 1 шт.
Інструкція 1 шт.
420x594 мм

 

Що таке KNIGLI?

Як говорив Семюель Смайлс: «Людину можна пізнати за тими книгами, які вона читає». Але виявитися дійсно оригінальним і підібрати подарунок, що відображає індивідуальність людини, вручіть йому не просто книгу –подаруйте KNIGLI!

KNIGLI – це незвичайна книга-картина.

Весь роман «Майстер і Маргарита», об'ємом в 296 сторінок, вміщується на аркуші форматом А2! При цьому твір оформлено у вигляді ілюстрації з роману Булгакова. Думаєте нереально?

KNIGLI – це і реально, і оригінально.

І навіть обсяг твору не має значення – чи то роман «12 стільців», чи то повість «Маленький принц».

KNIGLI як картина.

Дизайнери створюють неповторні картини з сотень тисяч букв, слів, речень. Це відмінна прикраса інтер'єру квартири, офісу та всіляких інших місць проживання ваших близьких.

KNIGLI як книга.

Ми працюємо з кращими поліграфії України, новітні технології яких дозволяють втілити настільки оригінальні рішення друку книг дрібним шрифтом. Щоб прочитати текст KNIGLI - в комплекті надається лупа 3-х кратного збільшення.

 KNIGLI як подарунок.

Підійдіть до вибору подарунка «з душею» – зробіть оригінальний, неповторний, креативний і незвичайний подарунок – даруйте KNIGLI! Дивуйте!

Клієнтами «KNIGLI» є творчі люди абсолютно будь-яких професій, віку, соціального статусу і рівня доходів. Усіх наших клієнтів об'єднує відкритість до нових знань, оригінальності та індивідуальності.

Місія KNIGLI.

"Для наших клієнтів ми прагнемо робити унікальний якісний інтелектуальний продукт.
Нашим співробітникам ми прагнемо забезпечити гідне життя і можливість творчої самореалізації, відповідно до тієї самовіддачею, з якою вони працюють на благо наших клієнтів і нашої компанії.
Ми є частиною творчого професійного співтовариства і прагнемо підтримувати і розвивати креативні і нестандартні бізнес-ідеї, заходи та ініціативи.
Ми вносимо свій творчий внесок у розвиток підприємництва в Україні".

Информация для заказа

  • Цена: 250 грн.