Корзина
289 отзывов
Крамниця дитячих книжок
+380671877738
+380671877738

Ґвара. Львівська автентична абетка + постер | Видавництво Старого Лева

  • Нет в наличии
  • Код: 0883

130 грн.

+380671877738
vkramnytsi@gmail.com
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Ґвара. Львівська автентична абетка + постер | Видавництво Старого Лева
Ґвара. Львівська автентична абетка + постер | Видавництво Старого ЛеваНет в наличии
130 грн.
+380671877738
vkramnytsi@gmail.com

Описание

Балак на львівський смак. Розкішно видана Львівська Автентична Абетка: неймовірно красиві ілюстрації, ​втілення стилю і вишуканого смаку​​​, суперобкладинка, що перетворюється в постер!

Леґіони вчительок української мови сумлінно втовкмачують львівським діткам у голови, «як то всьо має називатися і писатися правильно». Комп’ютерні програмі з українського правопису скаженіють, на свій розсуд виправляючи слівця львівського балаку. Але дітки, як не вдома, то на перекурі попід школою чи на самогонній дискотеці у Радехові, багатіють іншими вербальними формулами і самі собі творять лінґвістичну норму. Завдяки цьому львівська ґвара, хоч і не досить вписана у формат, живіша від полтавської матриці укрмови, і ніц їй не бракує. Хіба що у довірливих дітисьок постає запитання, чого вони раптом мають вірити книжці, а не вірити бабці, і тую мармуляду величати джемом, фризієрку – перукаркою, а двірець – залізничним вокзалом. І чого раптом не можна вживати «курва горбата» у присутності матусі, «як дідо то завше каже». Отака от мовна дискримінація. Щоправда, як їх не зви, а вафлі «Артек» на андрути не перетворюються. Тож і живуть в одному місті і фата з вельоном, і батяр з гопником, і карменадлі з відбивною. І навіть фацет із братішкою.

Робоча група просить академічних лінґвістів і просто небайдужих активістів мовного фронту вибачити їй за можливі перекручення у нашій захалявній книжечці. Жодна мова, тим більше львівська ґвара, не стоїть на місці, нараз бідніє та багатіє. Деякі колись широковживані слова і значення слів канули в Полтву, деякі навпаки – помалу вилазять із бабциних скринь. Безліч слів й ідіоматичних виразів довелося оминути через брак місця. 

 

ХАРАКТЕРИСТИКА КНИГИ:

Автори: Юрко Назарук, Антін Борковськи
Видавництво Старого Лева
Серія: Для всієї родини
Мова: Українська
Рік видання: 2012
Кіл-ть сторінок: 76 (кольорові ілюстрації Гриці Ерде )
Формат: 220х300 мм
Обкладинка: Тверда, суперобкладинка+постер

Для широкого кола читачів

 

 

  • На этой странице вы можете купить книгу Ґвара. Львівська автентична абетка + постер | Видавництво Старого Лева​ с доставкой в Киев, Украина (почтой). Подарочная книга, книжки издательства Старого Лева, а также детские книги купить онлайн через книжный интернет-магазин для детей Крамниця дитячих книжок.

 

 

Информация для заказа

  • Цена: 130 грн.