Корзина
289 отзывов
Крамниця дитячих книжок
+380671877738
+380671877738

10 кроків, які псують дитину. Автор: Дон Антоніо Мацці

  • Нет в наличии
  • Код: 0320

45 грн.

+380671877738
vkramnytsi@gmail.com
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
10 кроків, які псують дитину. Автор: Дон Антоніо Мацці
10 кроків, які псують дитину. Автор: Дон Антоніо МацціНет в наличии
45 грн.
+380671877738
vkramnytsi@gmail.com

Описание

Як можна зіпсувати свою дитину?

Розпещуйте її, задовольняйтеся трійкою з мінусом, роздавайте нещирі ласки, уникайте спілкування з нею, огортайте її посиленою опікою, напихайте її різними ласощами, приковуйте її до телевізора, зніміть зі себе будь-яку відповідальність, залиште її нудьгувати, прокиньтеся лише тоді, коли вона стане дорослою...

Словом, це перша книжка для батьків, в якій зібрані «поради навиворіт» про виховання дітей.

На відміну від інших авторів трактатів про те, як правильно виховувати дитину, автор цієї книжки узагальнив досвід негативного батьківського досвіду. “Як можна зіпсувати свою дитину?”, – запитує Дон Мацці, італійський священик та публіцист. І подає способи, до яких часто вдаються у виховному процесі сучасні батьки, навіть не підозрюючи про результати.

Вдумливі матері й батьки мають можливість мовби збоку побачити себе у сім'ї, усвідомити свої помилки, а також – ознайомитися з порадами автора щодо належного виховання. А ще – насолодитися легким й іронічним стилем автора.
 

Зміст книги:

  • Частина І. Якщо хочете виховати дитину погано, робіть так...
  • Частина 2.Якщо хочете виховати дитину добре, робіть так ... 
     

Уривок тексту:

...У домівках, насамперед міських, дітям дозволяють робити все, що їм заманеться: вони можуть знищити диван, підстрибуючи на ньому як навіжені, розбити в момент примхи кришталевий сервіз, вихлюпнути в обличчя сестричці, яка не хоче віддавати іграшку, все своє презирство, висміяти бабусю, яка ходить похитуючись. Можуть робити це під усмішку батьків і друзів, або, якщо пощастить, у момент, коли щось инше відвернуло їхню увагу. Якщо їх, біднесеньких, насварити, то виростуть із комплексом неповноцінности! Про це нам говорили найкращі психологи, безмежно нас ошукуючи! Біднесенькі не тільки не мають комплексів, але й ростуть як звірята, несвідомі, без дотримання жодних норм і вказівок...

 

~ Дон Антоніо Мацці – відомий публіцист, президент фундації Exodus, що повертає до життя наркоманів. Дон Антоні Мацці сподівається, що цей спосіб виявиться для батьків дієвішим і кориснішим, аніж ”правильні”, але нудні трактати про виховний процес. Священик із Чину “Дон Калабрія”. У 1979 році був покликаний очолити Центр Професійної формації на вулиці Пузіяно в Мілані, позаду Парку Ламбро, який відвідувалo близько тисячі вихованців. У 1984—1985 роках він заснував Групу Exodus для повернення до життя наркоманів, які перетворили один із найгарніших парків Італії на найбільший в Європі гіпермаркет героїну. З 1996 року він є президентом Фундації Exodus, яка налічує тридцять осередків в Італії і чотири поза її межами. Цікавою є його діяльність як публіциста у найважливіших журналістських і телевізійних проєктах. Десять кроків, щоб зіпсувати дитину є першою книгою з серії Exodus Avamposti.  

 

ХАРАКТЕРИСТИКА КНИГИ:

Автор: Дон Антоніо Мацці
Видавництво: Свічадо
Серія: Порадник для батьків
Мова: Українська
Рік видання: 2012
Кіл-ть сторінок: 120 
Формат: 145х200 мм
Обкладинка: М'яка

Для батьків

 

 

  • На этой странице вы можете купить книгу 10 кроків, які псують дитину. Автор: Дон Антоніо Мацці с доставкой в Киев, Украина. Книги по воспитанию детей для родителей, педагогическая литература, а также другие детские книги купить через книжный интернет-магазин Крамниця дитячих книжок.

 

Информация для заказа

  • Цена: 45 грн.