Кошик
226 відгуків
+380671877738
Помер Умберто Еко
Контакти
Крамниця дитячих книжок
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38067187-77-38vkramnytsi@gmail.com
Сергій
УкраїнаВолинська областьНововолынскпр-кт Дружби, 6а
vkramnytsi
Мапа

Помер Умберто Еко

Помер Умберто Еко

Італійський письменник, філософ і історик-медієвіст Умберто Еко помер у віці 84 років. Про смерть Умберто Еко газеті La Repubblica повідомили члени його сім'ї.

Фахівець із масової культури, член провідних світових академій, лауреат найбільших премій світу, кавалер Великого хреста і Почесного Легіону, засновник і керівник наукових і мистецьких журналів, колекціонер стародавніх книг.

Умберто Еко народився в 1932 році в місті Алессандрія поруч з Турином. Він закінчив Туринський університет в 1954 році, де вивчав середньовічну літературу і філософію. Працював журналістом на телебаченні і в друкованій пресі, а також редактором в міланському видавництві Bompiani. Писав дитячі книги та літературну критику. Умберто Еко – автор численних наукових робіт з семіотики, естетики, філософії та лінгвістики. Еко писав дитячі книги та літературну критику. Він також займався викладацькою діяльністю. Еко був професором в 1992-1993 роках в Гарварді і викладав семіотику в Болонському університеті. У числі головних літературних робіт Умберто Еко – романи «Ім'я Рози» і «Маятник Фуко». Вони принесли йому всесвітню популярність. Останній роман Умберто Еко – «Нульовий номер» – вийшов у 2015 році. 

Італійський прем'єр-міністр Маттео Ренці сказав про Умберто Еко: «Він був видатним прикладом європейського інтелектуала з невтомною здатністю передбачати майбутнє», – заявив місцевим ЗМІ Ренці. «Це величезна втрата для культури, якої не вистачатиме його творінь і його голосу, різких і яскравих думок, його людяності», – зазначив Ренці.

Умберто Еко якось припустив, що писати романи було просто його тимчасовим зайняттям, кажучи: «Я філософ; Я пишу романи тільки по вихідних».

facebook twitter
Попередні новини